Providing you the best range of medieval round shield lion embossed brass antique big 24 inch armor shield, wall-mounted shield decoration, round shield warrior wooden viking black dragon authentic shield and wooden viking shield dragon face round shield with effective & timely delivery.
₹ 3200 / Piece Get Latest Price
| Material | Metal |
| Color | Black |
| Shape | Round |
| Size/Dimension | 24" |
| Mount Type | Wall Mount |
| Packaging Type | Box |
₹ 3200 / Piece Get Latest Price
| Fixture Material | Metal |
| Color | Multicolor |
| Application Area | Home |
| Waterproof | No |
| Usage | Decoration |
| Size | 24" |
₹ 3200 / Piece Get Latest Price
| Material | Wood & Metal |
| Size | 24" |
| Shape | Round |
| Pattern | Printed |
| Color | Multicolor |
| Packaging Type | Box |
₹ 3200 / Piece Get Latest Price
| Material | Wood & Metal |
| Size | 24" |
| Shape | Round |
| Color | Multicolor |
| Packaging Type | Box |
| Type | Shield |
Hammad Siddiqui (Owner)
A H Handicraft Export
Old -567 New 264, Imli Road
Roorkee - 247667, Haridwar, Uttarakhand, India