Our product range includes a wide range of 24 inch large wall clock, copper iron round roman figure analog wall mounted wall clock without glass , 8 inch dial vintage wall clock,antique clock like brass wall clock, black iron wall clock, double-side round wall clock battery powered train station side mount and wall clock metal roman numeral diy decor luxury wall clock.
₹ 2500 / Piece Get Latest Price
| Size | 24" |
| Type | Analog |
| Usage/Application | Home |
| Color | Black |
| Shape | Round |
| Packaging Type | Box |
₹ 2300 / Piece Get Latest Price
| Material | Iron |
| Size | 18 inches, 24 inches |
| Type | Analog |
| Usage/Application | Home |
| Occasion | New Year |
| Shape | Round |
₹ 2000 / Piece Get Latest Price
| Size | 8 inches, 10 inches |
| Type | Analog |
| Usage/Application | Home |
| Occasion | Festival |
| Shape | Round |
| Material | Wood |
₹ 2000 / Piece Get Latest Price
| Diameter | 12 inch |
| Material | Iron |
| Type | Analog |
| Usage/Application | Home |
| Shape | Round |
| Packaging Type | Box |
₹ 1500 / Piece Get Latest Price
| Material | Iron |
| Size | 10" |
| Type | Analog |
| Usage/Application | Home |
| Occasion | Festival |
| Shape | Round |
₹ 2350 / Piece Get Latest Price
| Size | 18 inches, 24 inches |
| Type | Analog |
| Usage/Application | Home |
| Shape | Round |
| Packaging Type | Box |
| Wall Mounted | Yes |
₹ 2400 / Piece Get Latest Price
| Size | 18 inches, 24 inches |
| Material | Iron |
| Type | Analog |
| Usage/Application | Home |
| Color | Black |
| Occasion | Festival |
| Shape | Round |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 2400 / Piece Get Latest Price
| Size | 24" |
| Type | Analog |
| Usage/Application | Home |
| Shape | Round |
| Mounting Type | Wall |
| Frame Color | Golden |
| Wall Mounted | Yes |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 1749 / Piece Get Latest Price
| Color | Golden |
| Style | Analog |
| Clock Type | Station Clock |
| Shape | Round |
| Size/Dimension | 8 inches, 10 inches, 12 inches |
| Pack Type | Box |
₹ 2200 / Piece Get Latest Price
| Size | 8 inches, 10 inches |
| Type | Analog |
| Usage/Application | Home |
| Occasion | Festival |
| Shape | Round |
| Packaging Type | Box |
| Style | Antque |
₹ 2250 / Piece Get Latest Price
| Color | Black |
| Clock Type | Wall Clock |
| Product Dimensions | 8 inches, 10 inches, 12 inches |
| Shape | Round |
| Style | Antique |
₹ 1750 / Piece Get Latest Price
| Size | 8 inches |
| Type | Analog |
| Usage/Application | Home |
| Color | Black |
| Shape | Round |
| Packaging Type | Box |
| Wall Mounted | Yes |
₹ 1800 / Piece Get Latest Price
| Shape | Round |
| Usage/Application | Office |
| Color | Brown |
| Clock Type | Analog |
| Packaging Type | Box |
| Finishing | Antique |
| Size | 8" |
Hammad Siddiqui (Owner)
A H Handicraft Export
Old -567 New 264, Imli Road
Roorkee - 247667, Haridwar, Uttarakhand, India