Leading Exporter of wooden wall clock unique decorative (6" inch), vintage wooden oxford wall clock for home & office decor, antique look wall hanging wooden & brass 1879 cambridge clock, wall clock wooden antique decorative brown clock, glass designer wooden wall clock (12 inch) and wooden 5 time wall clock world clock 16 inch from Roorkee.
₹ 1300 / Piece Get Latest Price
| Material | Wood |
| Size | 6" |
| Type | Analog |
| Usage/Application | Home |
| Shape | Round |
| Packaging Type | Box |
₹ 1400 / Piece Get Latest Price
| Size | 12" |
| Material | Wood |
| Type | Analog |
| Occasion | Festival |
| Shape | Round |
| Usage/Application | Home |
₹ 1200 / Piece Get Latest Price
| Size | 12" |
| Type | Analog |
| Usage/Application | Home |
| Shape | Round |
| Packaging Type | Box |
| Material | Wood |
₹ 1200 / Piece Get Latest Price
| Material | Wood |
| Size | 12" |
| Type | Analog |
| Usage/Application | Home |
| Occasion | Festival |
| Shape | Round |
| Packaging Type | Box |
₹ 1300 / Piece Get Latest Price
| Size | 12 inch |
| Type | Analog |
| Material | Wood |
| Usage/Application | Home |
| Occasion | Festival |
| Shape | Round |
₹ 2200 / Piece Get Latest Price
| Material | Wood |
| Display Type | Analog |
| Color | Black |
| Size | 16" |
| Shape | Round |
| Dial Shape | Round |
Hammad Siddiqui (Owner)
A H Handicraft Export
Old -567 New 264, Imli Road
Roorkee - 247667, Haridwar, Uttarakhand, India