Exporter of a wide range of products which include maritime compass base nautical table clock, antique vintage style nautical brass clock, chrome finish decor shelf & desk clock, antique hanging table clock vintage glass clock watch, table clock with solid aluminum base antique hanging watch and clock antique vintage home room decor.
₹ 700 / Piece Get Latest Price
| Material | Brass |
| Finish | Antique |
| Type | Analog |
| Size | 12x9.2x15.5cm |
| Color | Golden |
| Usage/Application | Office |
₹ 750 / Piece Get Latest Price
| Material | Brass |
| Color | Golden |
| Size/Dimension | 12x9.2x15.5cm |
| Packaging Type | Box |
| Type | Table Clock |
| Base Shape | Round |
₹ 750 / Piece Get Latest Price
| Material | Brass |
| Usage/Application | Office |
| Clock Type | Analog |
| Packaging Type | Box |
| Finishing | Antique |
| Size | 12x9.2x15.5cm |
| Handmade | Yes |
₹ 750 / Piece Get Latest Price
| Material | Brass |
| Usage/Application | Office |
| Color | Golden |
| Clock Type | Analog |
| Packaging Type | Box |
| Finishing | Antique |
| Size | 6.5W x 24H Centimeters |
| Weight | 300 g |
₹ 651 / Piece Get Latest Price
| Material | Brass |
| Usage/Application | Office |
| Color | Golden |
| Clock Type | Analog |
| Packaging Type | Box |
| Finishing | Antique |
| Size | 8.25x3.7x6.7cm |
₹ 680 / Piece Get Latest Price
| Material | Brass |
| Color | Golden |
| Size | 12x9.2x15.5cm |
| Packaging Type | Box |
| Style | Antique |
| Type | Clock |
Hammad Siddiqui (Owner)
A H Handicraft Export
Old -567 New 264, Imli Road
Roorkee - 247667, Haridwar, Uttarakhand, India