Offering you a complete choice of products which include antique brass pocket watch, brass vintage victoria london (1876) roman pocket watch, designer mechanical pocket watch and brass push button pocket compass (polish brass_2 inch).
₹ 670 / Piece Get Latest Price
| Color | Golden |
| Size | 2" |
| Material | Brass |
| Dial Shape | Round |
| Shape | Round |
| Pack Type | Wood Box |
| Weight | 250 gm |
₹ 650 / Piece Get Latest Price
| Dial Shape | Round |
| Size | 2" |
| Pack Type | Wood Box |
| Weight | 250 g |
| Material | Brass |
| Color | Golden |
₹ 650 / Piece Get Latest Price
| Color | Golden |
| Size | 2" |
| Material | Brass |
| Dial Shape | Round |
| Weight | 300 mg |
| Pack Type | Box |
₹ 600 / Piece Get Latest Price
| Packaging Type | Wooden Box |
| Color | Golden |
| Material | Brass |
| Usage/Application | Ship |
| Size/Diameter | 2" |
| Dial Shape | Round |
Hammad Siddiqui (Owner)
A H Handicraft Export
Old -567 New 264, Imli Road
Roorkee - 247667, Haridwar, Uttarakhand, India