We are a leading Exporter of brass telescope keychain, antique shipwheel compass key chain showpiece, key ring polish brown 1 min sand timer key ring , gold brass beautiful ship anchor keychain, brass mini diving helmet keyring beautiful mini pocket diving keyring and antique brass handcrafted compass in keychain from Roorkee, India.
₹ 300 / Piece Get Latest Price
| Packaging Type | Box |
| Color | Golden |
| Type | Telescope Keychain |
| Weight | 50 g |
| Materials | Brass |
₹ 200 / Piece Get Latest Price
| Packaging Type | Box |
| Color | Golden |
| Type | Key Chain |
| Gender | Unisex |
| Place Of Origin | India |
₹ 150 / Piece Get Latest Price
| Material | Brass |
| Pattern | Design |
| Usage/Application | Gift |
| Color | Golden |
| Finish | Polished |
| Weight | 60 g |
₹ 200 / Piece Get Latest Price
| Type | Keychain |
| Packaging Type | Box |
| Color | Golden |
| Brand | A H Handicraft Export |
| Weight | 100 g |
| Product Material | Brass |
₹ 250 / Piece Get Latest Price
| Packaging Type | Box |
| Type | Diving Keyring |
| Color | Golden |
| Brand | A H Handicraft Export |
| Weight | 80 g |
| Product Material | Brass |
₹ 200 / Piece Get Latest Price
| Packaging Type | Box |
| Color | Golden |
| Shape | Round |
| Type | Keychain |
| Style | Antique |
₹ 200 / Piece Get Latest Price
| Type | Keychain |
| Packaging Type | Box |
| Color | Golden |
| Brand | A H Handicraft Export |
| Purity | 98% |
| Country of Origin | Made in India |
Hammad Siddiqui (Owner)
A H Handicraft Export
Old -567 New 264, Imli Road
Roorkee - 247667, Haridwar, Uttarakhand, India